| 13/2026/HKL/PEM/M | TAWARAN MEMBEKAL, MENGHANTAR DAN MENYERAHKAN COMBO TEST KIT DENGGI KE UNIT KESIHATAN AWAM, HOSPITAL KUALA LUMPUR BAGI TEMPOH DUA BELAS (12) BULAN. | TARAF PENYEBUT HARGA  TERBUKA KEPADA SYARIKAT BUMIPUTERA DAN BUKAN BUMIPUTERA YANG BERDAFTAR DENGAN KEMENTERIAN KEWANGAN DALAM KOD BIDANG: 050301 - Peralatan Perubatan Pakai buang  TAWARAN INI DIPELAWA KEPADA SYARIKAT-SYARIKAT YANG BERDAFTAR DENGAN... | 04.09.2026 | 11.09.2026 |
| P/HKL/BP6/20/2026 | KERJA-KERJA NAIK TARAF PARKIR MOTORSIKAL TERBUKA SEDIA ADA KEPADA JENIS BERBUMBUNG TERMASUK KERJA NAIK TARAF DI PELBAGAI LOKASI SERTA KERJA LAIN YANG BERKAITAN, HOSPITAL KUALA LUMPUR | 1. Kontraktor-kontraktor yang ingin menyertai sebut harga ini hendaklah berdaftar dengan CIDB [Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Malaysia (LPIPM)] dan Sijil Perolehan Kerja Kerajaan (SPKK) dalam Pendaftaran Kontraktor Kategori Kejuruteraan Awam (CE) ... | 02.09.2026 | 15.09.2026 |
| P/HKL/BP6/22/2026 | KERJA-KERJA PENDAWAIAN SEMULA SISTEM SIARAYA DI AUDITORIUM UTAMA, HOSPITAL KUALA LUMPUR | 1. Kontraktor-kontraktor yang ingin menyertai sebut harga ini hendaklah berdaftar dengan CIDB [Lembaga Pembangunan Industri Pembinaan Malaysia (LPIPM)] dan Sijil Perolehan Kerja Kerajaan (SPKK) dalam Pendaftaran Kontraktor Kategori Elektrik G2, Pengkhusus... | 28.08.2026 | 10.09.2026 |
| QT260000000022829 | TENDER MEMBEKAL DAN MENGHANTAR REAGEN UNTUK UJIAN PROGRAMMED DEATH-LIGAND 1 (PD-L1) HIGH MEDICAL VALEU ASSAY BAGI PENENTUAN RAWATAN PEMBROLIZUMAD UNTUK PELBAGAI JENIS KANSER TISU PADAT DENGAN PERALATAN KE JABATAN PATOLOGI HOSPITAL KUALA LUMPUR BAGI TEMPOH... | Tawaran tender ini adalah terbuka kepada syarikat-syarikat yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia dalam bidang bekalan dan perkhidmatan di bawah Kod Bidang:Â (a) 060101 KIMIA, BAHAN KIMIA DAN PERALATAN MAKMAL Â Pembida dari syarikat Bumipu... | 20.08.2026 | 11.09.2026 |
| QT260000000022562 | [FTA(CTPP)] TENDER MEMBEKAL DAN MENGHANTAR REAGEN DAN KONSUMABEL DENGAN INSTRUMENT PLACEMENT UNTUK UJIAN DIAGNOSTIK INFECTIOUS DISEASE IMMUNOASSAY KE JABATAN PATOLOGI HOSPITAL KUALA LUMPUR BAGI TEMPOH EMPAT TAHUN | Tawaran tender ini adalah terbuka kepada syarikat-syarikat yang berdaftar dengan Kementerian Kewangan Malaysia dalam bidang bekalan dan perkhidmatan di bawah Kod Bidang:Â (a) 060101 KIMIA, BAHAN KIMIA DAN PERALATAN MAKMAL Â Pembida dari syarikat Bumipu... | 20.08.2026 | 02.10.2026 |